JAKICH DOKUMENTÓW POTRZEBUJĘ, BY WYJECHAĆ DO HOLANDII?

 WAŻNY I NIEUSZKODZONY DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT

Dokument tożsamości jest niezbędny zarówno do przekroczenia granicy, jak i podjęcia pracy!

Twój dowód nie może być uszkodzony - połamany, pęknięty, sklejony.

Przed planowanym wyjazdem upewnij się, czy z Twoim dowodem wszystko w porządku!

  ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI

Zaświadczenie o niekaralności to dokument potwierdzający, że dana osoba nie została skazana wyrokiem sądu i nie figuruje w Krajowym Rejestrze Karnym. Zaświadczenie takie uzyskamy z Krajowego Rejestru Karnego, które prowadzone jest przy każdym sądzie powszechnym. Możesz również takie zaświadczenie zdobyć online, poprzez złożenie odpowiedniego e-wniosku.

 KONTO WALUTOWE

Konto walutowe bez problemu założysz w każdym Banku w Polsce! Założenie konta walutowego jest bardzo proste! Konto walutowe otworzysz w oddziale banku lub przez Internet. Coraz więcej banków udostępnia usługę uruchomienia konta walutowego online.

 NUMER SOFI / BSN

Podejmując legalną pracę w Holandii musisz mieć swój numer SOFI/BSN. Sofi numer to dokument umożliwiający identyfikację podatkową. Można go porównać do polskiego numeru NIP/PESEL. Nie posiadasz takiego numeru, bo nigdy wcześniej nie pracowałeś/aś w Holandii? Nic się nie martw - pomożemy Ci złożyć odpowiednie dokumenty, aby taki numer został Ci nadany!

CO GWARANTUJE CI NASZA FIRMA?

 LEGALNE ZATRUDNIENIE

Praca jest w pełni legalna. Umowa o pracę tymczasową zawierana jest w Holandii z pracodawcą czyli Ruigrok Productie B.V. Czas pracy i wynagrodzenie w naszej firmie jest zgodne z ustawodawstwem holenderskim.

 OPIEKĘ POLSKICH KOORDYNATORÓW

Podejmując pracę w Holandii, nie musisz się martwić o komunikację w miejscu pracy - w naszej firmie jesteś pod opieką polskich koordynatorów, którzy przygotują Cię do podjęcia pracy, jak i pomogą we wdrożeniu się w obowiązki.

 COTYGODNIOWE WYPŁATY NA KONTO

Pracownik otrzymuje cotygodniowe przelewy na wskazane konto bankowe (najczęściej jest to piątek) oraz szczegółowe rozliczenie za przepracowany tydzień.

 STAŁE GODZINY PRACY

 

 UBEZPIECZENIE

Ruigrok Productie B.V. zapewnia pracownicze ubezpieczenie zdrowotne, które obowiązuje zarówno w trakcie pracy, jak i poza nią. Koszt ubezpieczenia jest jednakowy dla wszystkich pracowników.

 TRANSPORT POLSKA – HOLANDIA DOOR TO DOOR

Organizujemy przejazd firmą przewozową GTV Bus, naszym zaufanym partnerem w transporcie. Organizujemy wyjazdy z całej Polski, odbierając naszych pracowników spod wskazanego przez nich adresu i zawożąc ich prosto do celu na terenie Holandii. Przejazd jest kredytowany.www.gtvbus.pl

 ZAKWATEROWANIE

Zakwaterowanie obejmuje pokoje 2-4 osobowe w hotelach pracowniczych lub domkach(80 - 127 euro/osobę).Wszystkie lokacje wyposażone są w kuchnie, łazienki, lodówki, pralki,Wi-Fi. Istnieje także możliwość zakwaterowania pary razem (koszt pokoju około 95 euro/osobę).

CO MUSZĘ ZABRAĆ ZE SOBĄ, WYJEŻDŻAJĄC DO PRACY?

 poduszkę, śpiwór/kołdrę, oraz prześcieradło

 naczynia kuchenne (kubek, talerz , sztućce, garnek itp.)

 buty robocze (z metalowymi noskami)

 gotówkę na pierwsze dwa tygodnie (wyżywienie we własnym zakresie)