JAKICH DOKUMENTÓW POTRZEBUJĘ, BY WYJECHAĆ DO HOLANDII?

 WAŻNY I NIEUSZKODZONY DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT

Dokument tożsamości jest niezbędny zarówno do przekroczenia granicy, jak i podjęcia pracy!

Twój dowód nie może być uszkodzony - połamany, pęknięty, sklejony.

Przed planowanym wyjazdem upewnij się, czy z Twoim dowodem wszystko w porządku!

  ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI

Zaświadczenie o niekaralności to dokument potwierdzający, że dana osoba nie została skazana wyrokiem sądu i nie figuruje w Krajowym Rejestrze Karnym. Zaświadczenie takie uzyskamy z Krajowego Rejestru Karnego, które prowadzone jest przy każdym sądzie powszechnym. Możesz również takie zaświadczenie zdobyć online, poprzez złożenie odpowiedniego e-wniosku.

 KONTO WALUTOWE

Konto walutowe bez problemu założysz w każdym Banku w Polsce! Założenie konta walutowego jest bardzo proste! Konto walutowe otworzysz w oddziale banku lub przez Internet. Coraz więcej banków udostępnia usługę uruchomienia konta walutowego online.

 NUMER SOFI / BSN

Podejmując legalną pracę w Holandii musisz mieć swój numer SOFI/BSN. Sofi numer to dokument umożliwiający identyfikację podatkową. Można go porównać do polskiego numeru NIP/PESEL. Nie posiadasz takiego numeru, bo nigdy wcześniej nie pracowałeś/aś w Holandii? Nic się nie martw - pomożemy Ci złożyć odpowiednie dokumenty, aby taki numer został Ci nadany!

CO GWARANTUJE CI NASZA FIRMA?

 LEGALNE ZATRUDNIENIE

Praca jest w pełni legalna. Umowa o pracę tymczasową zawierana jest w Holandii z pracodawcą czyli Ruigrok Productie B.V. Czas pracy i wynagrodzenie w naszej firmie jest zgodne z ustawodawstwem holenderskim.

 OPIEKĘ POLSKICH KOORDYNATORÓW

Podejmując pracę w Holandii, nie musisz się martwić o komunikację w miejscu pracy - w naszej firmie jesteś pod opieką polskich koordynatorów, którzy przygotują Cię do podjęcia pracy, jak i pomogą we wdrożeniu się w obowiązki.

 COTYGODNIOWE WYPŁATY NA KONTO

Pracownik otrzymuje cotygodniowe przelewy na wskazane konto bankowe (najczęściej jest to piątek) oraz szczegółowe rozliczenie za przepracowany tydzień.

 STAŁE GODZINY PRACY

Nasi pracownicy mają zagwarantowane 40 h pracy w tygodniu, plus nadgodziny.

 UBEZPIECZENIE

Ruigrok Productie B.V. zapewnia pracownicze ubezpieczenie zdrowotne, które obowiązuje zarówno w trakcie pracy, jak i poza nią. Koszt ubezpieczenia jest jednakowy dla wszystkich pracowników.

 TRANSPORT POLSKA – HOLANDIA DOOR TO DOOR

Organizujemy przejazd firmą przewozową GTV Bus, naszym zaufanym partnerem w transporcie. Organizujemy wyjazdy z całej Polski, odbierając naszych pracowników spod wskazanego przez nich adresu i zawożąc ich prosto do celu na terenie Holandii. Przejazd jest kredytowany.www.gtvbus.pl

 ZAKWATEROWANIE

Zakwaterowanie obejmuje pokoje 2-4 osobowe w hotelach pracowniczych lub domkach(55 - 95 euro/osobę).Wszystkie lokacje wyposażone są w kuchnie, łazienki, lodówki, pralki,Wi-Fi. Istnieje także możliwość zakwaterowania pary razem (koszt pokoju około 95 euro/osobę).

CO MUSZĘ ZABRAĆ ZE SOBĄ, WYJEŻDŻAJĄC DO PRACY?

 poduszkę, śpiwór/kołdrę, oraz prześcieradło

 naczynia kuchenne (kubek, talerz , sztućce, garnek itp.)

 buty robocze (z metalowymi noskami)

 gotówkę na pierwsze dwa tygodnie (wyżywienie we własnym zakresie)